Úvod

MÁTE ZATUHLÁ ZÁDA?
JSTE UNAVENI PO SPORTU?
NEBO JEN POTŘEBUJETE ZRELAXOVAT?

Jsem tu pro Vás, masér s více než 23 letou zkušeností.

Web Masáže v Přerově

Masáže v Přerově, Milan Alexandr Blaho
U Tenisu 3250/16, sportovní hala pod hotelem JANA
750 02 Přerov
Objednávky na mob.: 737 186 632,

e-mail: milan@masazprerov.cz, web:masazprerov.cz
Masáže v PřerověOtevřel jsem nový masážní salon v Přerově

Salon je zaměřený na Sportovní, rekondiční, relaxační a aroma masáže, Dornovu metodu a ruční Lymfatické masáže.

Dále nabízím saunu a různé formy zdravotního cvičení.

 

Jako doplňkovou službu nabízím vitamínové, potravinové doplňky a výrobky podporující správnou funkci systému lymfatických cév a uzlin. Další doplňkovou službou je ve spolupráci s Asociací zábavy kultury a rekreačního sportu Přerov program pro rodiny a děti.

Po a St 9.00 – 21.00 Út,Čt a Pá 19.00 – 21.00 So 9.00 – 21.00 Ne 9.00 – 20.00


Svým klientům se věnuji individuálně a profesionálně s ohledem na jejich kondici.
Klasická, sportovní a relaxační masáž pomáhá uchovat zdraví, krásu a energetickou rovnováhu. Je to cílené a razantní uvolňování pohybového aparátu. Postupně uvolní a zlepšuje fyzické, psychické a duševní úrovně. Masáž je léčivá metoda, kdy vhodně zvolenými masážními hmaty (tření, hnětení) a masážními prostředky dosáhneme odezvy nejen v místě působení, ale i v místech vzdálených a následně v celém organismu. Posiluje imunitu organismu a tím snižuje náchylnost k různým onemocněním. Odstraňuje stres, napětí a bolesti svalů, zmírňuje bolesti hlavy a problémy se spánkem.
Lymfatická masáž zajišťuje správný odtok lymfy (mízy) z celého těla do krevního oběhu. Je to nejúčinnější masážní technika, která může odstranit mízní otok, přispívá k celkové regeneraci a harmonizaci tělesné energie. Odstraní svalovou únavu. Ruční lymfatickou masáž charakterizují velmi jemné doteky a lehký tlak na celé tělo podél lymfatického systému. Je to velmi lehká masáž s předem daným tlakem, kterým dochází k posouvání lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna.